AURUM EDUCUM

Všetko čo robíme, robme pre seba, pre naše šťastie, zdravie, spokojnosť, úsmev, pre pohodu našich detí a našich rodín. Vráťme sa k tradíciám a vychutnajme si to čo nám v tejto dobe uniká. Vychutnajme si napr. Vianoce s rodinou, tú pohodu, vône, chutné a s láskou pripravené jedlo, to " byť spolu". Užime si každý deň svojho života naplno, aby sme išli spať s krásnym pocitom prežitia skvelého a užitočného dňa.

Nenechajme sa ovplyvniť konzumnou dobou a hlavne robme to, čo

nás baví. Choďme do práce, nie pracovať, ale robiť sebe a druhým radosť. Vyberme si čonás baví, vyberme si správny a príjemný kolektív, robme činnosti ktoré sú nám blízke.

Nebojme sa zmeny, ak nám niečo nevyhovuje. Výber a voľba je vždy na nás.

Objavme svoje poslanie, objavme svoju silu a svoj dar. Každý z nás ho

v sebe má. Keď ho nájdeme, budeme sa cítiť šťastní, nadšení, príde nám množstvo tvorivej energie a radosti do života. Ak z nás bude toto všetko cítiť naša rodina, kolegovia, naše okolie, pomôžeme sebe aj im a naladíme sa na spoločnú krásnu energiu.

Nezapájajme do všetkého len rozum, ale hlavne srdce. Zapáľme ho spolu pre krásne veci v našich životoch.

My s AURUM EDUCUM Vám ukážeme ako prepojiť veci, aby to fungovalo aj v praxi.

Ukážeme Vám stupne vedomia a ako ich zvyšovať, ako vedomo a v láske žiť, ako prepojiť šťastie v rodine, prepojíme športové aktivity s príjemným vzdelávaním, cestovaním,kariérou. Ukážeme Vám možnosť ako zarobiť, ušetriť a vedomo zveľaďovať Váš majetok.

Ukážeme Vám, ako sa mať rád, ako spraviť šťastnými aj našich blízkych. Poďme sa mať spolu šťastne, krásne, užitočne, patrime do spoločenstva toho, čo sa deje tu a teraz na základe poznatkov našich predkov. Poďme spolu víkendovať, cestovať, učiť sa a poznávať dary života. Poďme spolu viesť vedomý život plný zážitkov a radosti.

Vaše AURUM EDUCUM.

Misia : Každý z nás sme počas života na ceste  hľadania. Hľadáme dobré pocity, zázemie,hľadáme dobrého partnera, hľadáme samých seba. Nenarodili sme sa však pre to, aby sme celý život hľadali, aj keď aj to patrí k nášmu duchovnému vývoju.

 Veľmi dôležitá je hlavne aktivita. Poznáte ľudí, ktorí stagnujú, frflú a ani sa hľadať, pracovať na sebe či robiť niečo s tým, prečo nie sú spokojní nemienia? Aj tým sa dá pomôcť. Ale musia chcieť. Inak tak budú žiť do konca života. Chcieť zmenu a niečo pre ňu aktívne a s nadšením spraviť, je najdôležitejšie.

Najkrajšie na živote je to, že si ho vieme vybudovať presne podľa našich predstáv.

Základom je robiť to, čo nás baví a čo milujeme. Nie sa siliť do vecí, ktoré nechcemealebo do vecí, ktoré chcú iní (napríklad naši rodičia...) Tiež veci nerobíme na "oči" pre našich susedov a známych...


Kúpiť vstupenku tu...