Sebamotivácia - Ako dosiahnuť v živote všetkého, po čom túžite? 

Čo možete sami urobiť, aby ste do práce každý deň prichádzali šťastní? Možno sa teraz pýtate, je to vôbec možné? Je reálne, aby som bol zmotivovaný každý deň?

Áno, áno, určite áno. Je to možné. A MÁTE TO V RUKÁCH VY! Vy to dokážete, nie kvôli firme alebo šéfovi, ale kvôli sebe. Budete sa cítiť lepšie a budete zdravší a šťastnejší.

K tomuto cieľu sa dá približovať postupne, pekne krok po kroku. Pokiaľ si myslíte, že motivácia závisí len od vonkajších okolností, STE NA ÚPLNOM OMYLE. Náš vlastný prístup, naše vlastné uvedomovanie nás dokáže namotivovať oveľa silnejšie ako niekoľko násobné zvýšenie platu.

Na školení o sebamotivácii budeme riešiť množstvo praktických návodov, ako svoje uvažovanie presmerovať nie na vonkajšie okolnosti, ale na Vás samotných. Pretože len Vy samotní rozhodujete o tom, ako sa máte. Teraz si možno myslíte, že veď vy nemôžete za to ako sa Vám život vyvinul, a koho Vám poslal do cesty, a do akej rodiny ste sa narodili.

Za to skutočne nikto nemôže, no však čo možete zmeniť je Váš pohľad na vec a na situáciu. LEN VY SAMY SI KREUJETE VÁŠ VLASTNÝ ŽIVOT. Pokojne sa ďalej mžete vyhovárať, sťažovať a nariekať, AJ TO JE CESTA. Je to cesta, ktorú ste si zvolili Vy sami.

Pokiaľ ste sa rozhodli s tým niečo urobiť, tak aj pre Vás je určené toto školenie.

Obsahová náplň:

1. Zažité presvedčenia a ich skutočná realita

2. Prečo radšej reagujeme ako konáme

3. EGO verzus naše hodnoty

4. Prečo musíme najskôr dať, aby sme aj dostali mnohonásobne viac

5. Sebamotivácia nie je charakterová vlastnosť

6. Exituje niečo na svete, čo môžeme ovplyvniť na 100 %

7. Sebadôvera

8. Filtre v našom mozgu / naše metaprogramy

9. Podvedomé názory

10. Prečo nás spokojnosť vedie k nespokojnosti ? Prečo tak radi vypíname myslenie ?

11. Investujete svoje úsilie do toho podstatného?

12. Praktické návody ako prekonať sám seba

13. Rutina a jej dôsledky

14. Autokoučing /sebakoučing

Školenie o sebamotivácii Vám objaví nemožné možnosti, ktoré v živote máte, len ich nevidíme, alebo nechceme vidieť. Uhol pohľadu sa Nám nezmení sám od seba, ale musíme urobiť prvý krok. A preto sa na všetkých odvážlivcov, ktorí sa rozhodli niečo vo svojom živote zmeniť teším v utorok 22.03.2016 o 16:30 v Zlatých Moravciach na Bernolákovej 3. Prihlásenie je možné na 0908 592 526.

S láskou Mgr. Nina Zadrabajová, PCC GOLDEN ROPE ACADEMY