KOUČING - Vaše šťastie je naším cieľom!

Už ste sa niekedy zamysleli aké jednoduché je posunúť sa v živote ďalej? Čím môžete zmeniť Váš život?
Môžete si dohodnúť osobnú konzultáciu s koučom a nájdite riešenie.  

SKUPINOVÝ KOUČING                                  

Jednotlivý koučing


PRIHLÁSENIE TU:


NAJČASTEJŠIE OTÁZKY


Pre koho je koučing určený? 

Pre každého jedného z nás, kto sa chce posunúť v živote ďalej. 


Neviete sa rozhodnúť ako v živote ďalej? Trápite sa v práci? Chcete sa naučiť myslieť novým spôsobom? Už ste unavený životom? Ako zvládnem rozvod? Ako si posilním svoje sebavedomie? Trápia Vás podobné otázky ?

SPOLU s koučom NÁJDETE svoje smerovanie!

Je koučing riešením aj pre firemné problémy? 


Máte firmu, alebo ste manažér a v tíme Vám to nefunguje ako by ste chceli? Máte v tíme člena, s ktorým si kolektív nerozumie a nemožete ho vyhodiť? Neviete ako zjednotiť svoje tímy?

Vyskúšajte moc kouča, ktorý to vyrieši jednou skupinovou konzultáciou.

Čo je to koučing? 

     Je to pomoc, ktorá Vás smeruje k vyššej výkonnosti a produktivite. Hlavným cieľom je rozvoj, lepšia schopnosť učiť sa, zlepšuje Vaše vzťahy a zvyšuje Vašu kvalitu života.

Zabezpečuje, aby  ste mali viac času, rozvíjali svoje tvorivé myslenie a lepšie využívali svoje schopnosti. Zažiaria Vaše ciele, riešenia a prvé kroky. Máte dostatok času a priestoru, aby ste si usporiadali svoje myšlienky, určili konkrétne ciele, uvedomili si svoje zdroje a naplánovali ďalšie kroky.

Kouč Vám pomôže zorientovať  sa vo Vašom  živote a budete mať voľnú cestu vytvoriť si svoj život. Dosiahnete zmenu v podvedomí, voľbe a sebadôvere. Uľahčí Vám urobiť kariérne rozhodnutia.

Dosahuje sa zmena v podvedomí, voľbe a sebadôvere. Uľahčuje robiť kariérne rozhodnutia. Koučing samotný vychádza z humanistickej a pozitívnej psychológie.

Pozitívna psychológia sa orientuje na štúdium a podporu pozitívnych tém a svetlých stránok osobnosti človeka a spoločnosti. Zameriava sa na osobnú pohodou jednotlivca, optimizmus, motiváciu, kreativitu a pozitívne emócie.

Pre koučing a aj pozitívnu psychológiu je kritériom pozitívne mentálne zdravie, kde patrí kladný postoj k sebe samému, sebaúcta, schopnosť autoregulácie správania sa, adekvátne vnímanie reality, schopnosť udržania medziľudského vzťahu a lásky, schopnosť sebariadenia a produktivita.

Hlavným predmetom je agenda klienta. Okrem iného sa koučing opiera o PSYCHOANALÝZU A KONŠTRUKTIVIZMUS.

Vychádzame z toho, že človek si sám aktívne konštruuje svoj život. Náš svet je výsledkom nášho konania, koučing je zameraný na čin. Súčasťou je aj filozofia jazyka a využíva sa metóda sústredenia sa na riešenie. 

A práve preto, pokiaľ hľadáte tú správnu cestu v živote, aj na to je ideálny koučing a jeho metodológia. 

Je podľa Vás rozumné sa pohnúť v živote prostredníctvom koučingu? Už ste vyskúšali množstvo metód na nájdenie vlastného šťastia? A neúspešne? Ideálne riešenie .....KOUČING

Tešíme sa na stretnutie s Vami.