Polročná akadémia


HARMONOGRAM ŠTÚDIA

1- POCIT BEZPEČIA - STRACH - EGO

2 - SEXUALITA - VNÍMANIE OKOLIA - ZMYSLOVÉ VNÍMANIE VS. NAŠA MYSEĽ

3 - MOC - ÚSPECH- PROSPERITA

4 - LÁSKA - VZŤAHY - KOMUNIKÁCIA

5 - HOJNOSŤ - BOHATSTVO - PRÍŤAŽLIVOSŤ

6 - VEDOMÉ VNÍMANIE - VEDOMIE -ŠŤASTIE1.POCIT BEZPEČIA - STRACH - EGO


Pochopíte akým spôsobom je vytváraný strach vo Vašom živote, ako sa snaží eliminovať Vašu osobnosť a ovládať všetky oblasti Vášho života. Náš strach ovláda našu kreativitu a pamäť. Snaží sa nás držať stále v zabehnutých koľajach a hovorí nám, aby sme sa neposúvali vpred. Neustále nás núti udržiavať si pocit istoty a BEZPEČIA a hovorí nám, aby sme neriskovali a nerobili žiadne zmeny. Váš strach vychádza z veľmi silného nástroja, z Vašej osobnosti, z Vášho EGA. Ego je negatívny princíp našich osobností. Všetky negatívne pocity vychádzajú z neho. Naučíte sa, akým spôsobom komunikovať so sebou samým a ako eliminovať tendencie, ktoré z ega vychádzajú. EGO sa snaží Vás držať na tých najnižších úrovniach vedomia. Je Vašou dôležitou súčasťou a je veľmi dôležité, aby ste sa s ním naučili žiť. Zistíte, čo je príčinou pocitu nebezpečia a čo vo Vás vyvoláva pocity strachu a úzkosti.

2.SEXUALITA - VNÍMANIE OKOLIA - ZMYSLOVÉ VNÍMANIE VS. NAŠA MYSEĽ

Prestanete mať potrebu ovládať všetko a všetkých okolo seba. Prestanete zo seba robiť subjekt, ktorý sa snaží celým svojim bytím o naháňanie sexuálnych objektov. Pochopíte, ako by mala byť vnímaná sexualita a ako chce systém, aby ste sexualitu vnímali. Okrem iného sa spoločne naučíme, ako si lepšie vychutnať sex so svojim partnerom a aj po rokoch objaviť čaro osobnosti. Dlhé obdobia ľahostajnosti a nudy môžete vymeniť za plnohodnotné bytie. Zbavíte sa svojich závislostí na jedle, cigaretách a iných negatívnych návykoch. Prostredníctvom vedomého vedenia sa budete vedieť radovať absolútne zo všetkého. Pokiaľ sa naučíte posúvať vo svojom vedomí vpred, budete disponovať s väčším množstvom energie.

Dosiahli ste vo svojom živote bohatstvo, úspech, prestíž, moc a aj napriek tomu nepociťujete naplnenie? Máte všetko, čo ste v živote chceli a aj tak sa necítite naplnení?
To je možné práve kvôli tomu, že ste uviazli na jednom z nižších úrovní Vášho bytia. Väčšina ľudí je závislá na istote, zmyslových pôžitkoch a na dosahovaní bohatstva. Už viac nechcete žiť v sérii konkurenčných ťahov a proti ťahov? Už Vás nebaví taktizovanie? Práve posun v osobnom raste Vám vie zabezpečiť vymotať sa z tohto začarovaného kruhu. Snažíte sa získať si ideálneho partnera? Táto časť eliminuje stavy úzkosti, nebezpečia, žalúdočných vredov a srdcových chorôb. Zbaví nás masiek, ktoré si nedobrovoľne nasadzujeme. Najhoršie je, že niekedy ani nevieme, koľko masiek nosíme. Avšak je oveľa jednoduchšie byť samým sebou. Naučíte sa žiť bez masiek. Zbavíte sa samovoľne závistlivých a nepravých ,,kamarátov" a pochopíte kto sú skutoční priatelia. Prestanete využívať programové vybavenie mysle, ktoré je príznačné pre nižšie úrovne. Ego prestane vyvolávať POCITY NEPOKOJA. Zároveň Vám bude prinášať skúsenosti potrebné pre rast k Vyššiemu Vedomiu. Prestanete vo svojom živote vyvíjať tlak a odpor. Pochopíte, prečo Vám Vaše okolie nepraje a čo Vám to má v živote ukázať. Naučíte sa, ako správne využívať svoju myseľ. Vaša myseľ totižto pracuje len s abstrakciami, pretože jej ego bráni v posune vpred. Tento abstraktný proces si začnete plne uvedomovať. Pochopíte, že svet, ako ho vnímate je z väčšej časti obmedzené myslenie, s ktorým sa naučíte pracovať. Aby ste mohli zakúsiť stavy vyššieho vedomia, ktoré predstavujú optimálnu prácu Vašej mysle, je potrebné špeciálne smerovanie - Vedomé vedenie.

Racionálna myseľ neustále produkuje OTÁZKY TYPU: Čo na mojom konaní je príčinou neúspechu? Majú ma ľudia skutočne radi ? Naša myseľ nás neustále na milisekundy odlučuje od najhlbších úrovní vnímania. Ide o to, aby sme ovládali vznik myšlienok, ktoré Vás udržiavajú v ODLÚČENÍ.

3.MOC - ÚSPECH - PROSPERITA


Budete si vedomý princípov úspechu. Spoločne objavíme cesty, ktoré nás vedú k úspechu a hlavne sa naučíme vnímať úspech z vyšších úrovní vedomia. Úspech, ktorý sa naučíme spoločne budovať bude trvalý, pretože spoločne budeme preprogramovávať zastarané vzorce myslenia v oblasti myslenia prosperity. Jasne si stanovíte kam v živote kráčate a prečo. Vypracujete si plán, ktorý bude v súlade s vyšším vedomím. Dosahovanie úspechu nikdy nebolo ľahšie, pretože POZNANIE, ktoré Vám Vedomé Vedenie prinesie Vás už nikdy nevráti na zabehnutú koľaj myslenia. Pochopíte svoju prácu z hlbšej perspektívy a pochopíte správanie Vašich kolegov, podriadených, ba dokonca aj šéfa. Tým, že pochopíte ako funguje úspech si môžete vylepšiť Vaše pracovné vzťahy. Pokiaľ si aj Vy blokujete cestu za úspechom, práve pre Vás je táto sekcia určená. Vedomie má svoje úrovne a taktiež aj oblasti, v ktorých je potrebné mať jasno.

4.LÁSKA - VZŤAHY - KOMUNIKÁCIA

Dáte stop neplnohodnotným vzťahom. Svoj vzťah si viete vylepšiť prostredníctvom VV. Spoločne pochopíme, prečo ste toho pravého, alebo tú pravú ešte nestretli a taktiež nájdeme odpovede, prečo ste sa rozišli so svojimi expartnermi. Nájdete si prostredníctvom VV svojho partnera snov. VV Vám prinesie pochopenie a uvedomenie, čo to láska je, a v ktorých prípadoch Vašej existencie v minulosti to láska nebola. Naučíte sa pracovať so svojimi emóciami. Získate úplne nový pohľad na seba a na vzťahy okolo Vás. Vedome odstránite návyky, ktoré Vám spôsobujú utrpenie, sklamanie a hnev. Ideálne je ísť na cestu svojho Vedomého Vedenia so svojim partnerom. Vtedy Vám vieme zaručiť okamžité uzdravenie Vášho vzťahu. Obaja do hĺbky prijmete osobu toho druhého a budete vedieť, že všetko, čím ste si prešli malo osobitý význam. Je možné, že budete môcť situáciu, ktorá nastala zmeniť za sekundu, minútu alebo deň, garantujeme však nápravu. Zistíte, že ľudia okolo Vás nie sú hrozbou. Ľudia Vás začnú postupne vnímať o prirodzenejších a poctivejších. Po stretnutí s Vami budú cítiť pokoj bez žiadneho napätia, aj keď sa budú riešiť dôležité otázky. Aj vaše cievy už prestanú byť v napätí. Je to jedna z príjemnejších fyziologických stránok rastu k vyššiemu Vedomiu. Na tejto úrovni vedomia nadobudnete pochopenie s inými ľuďmi, ktorí sa ešte stále nachádzajú na nižších úrovniach. Najlepším spôsobom ako pomôcť ľudom okolo vás, je začať pracovať na sebe. Efekt je zaručený. Láska nemôže byť naprogramovaným návykom, ktorý drží pohromade strach a nátlak. Keď medzi ľuďmi dochádza k hlbokému súzneniu energií, radujú sa už len z toho, že sú spolu.

5. CENTRUM HOJNOSTI

Na tomto stupni vedomia sa čím ďalej tým viac otvárate ľuďom a životným situáciám. Budete disponovať s veľkou zásobou energie. Získate jasný nadhľad a už Vás nebudú oslepovať nesprávne návyky. Budete sa vedieť pozrieť na všetky životné udalosti a situácie z inej perspektívy. Pochopíte, že všade okolo Vás sú možnosti, ktoré vám otvárajú cestu vo Vašom napredovaní. Len vy sami ste si strojcom bohatstva, vnútorného a aj toho vonkajšieho. Na tejto úrovni sa vedome otvoríte svetu. Toto centrum radosti Vám zabezpečí to, že sa budete tešiť aj z tých oblastí vo Vašom živote, z ktorých ste sa predtým neradovali a neuvedomovali ste si ich hĺbku. Na tejto úrovni Vám bude jasný rozdiel medzi hodnotou a cenou. Bohatstvo Vášho vnútra začne zodpovedať aj vášmu Vonkajšiemu svetu. Vy sami sa prestanete obávať o zisky, výnosy, pretože ich budete vytvárať Vy a budete presne vedieť kam a ako zamerať Vašu pozornosť. Váš vnútorný hlas začne fungovať na úplne inej úrovni ako ste boli zvyknutí. Začne byť stále silnejší a hlasnejší. Tento hlas nazývame našou intuíciou. Získate úplný nadhľad nad situáciami.

6. CENTRUM VEDOMÉHO VNÍMANIA - Vysoké vedomie

Váš život sa stáva naplneným a hodnotným miestom pre Vašu existenciu. Nahliadnete hlbšie do Vášho života. Ešte stále hodnotíte svoj život, avšak teraz už na určitých stupňoch vedomia. Prestanete hľadať milión dôvodov, prečo sa nevenovať sebe a nezačať úplne osobnostne rásť. Až tu sa na svoj život budete vedieť pozrieť z tzv. vtáčej perspektívy. Vaše výhovorky už stratia silu nad Vašim vnútrom. Objavíte pokojné miesto v hĺbke Vášho vnútra. Začnete sa nezaujato pozorovať. Prestanú Vás zraňovať ,, vzostupy a pády" . Jednoducho sa OSLOBODÍTE. Komplexne pochopíte úlohu mysle, ega a tela. Čo spôsobuje hnev, strach, žiarlivosť, či žiaľ. Naučíte sa zoznam činností, ktoré naše ego každý deň podstupuje. Svet je tu preto, aby sme sa z neho radovali. Objavíte svoje skutočné JA. Nájdete samých seba. Keď si uvedomíte kým v skutočnosti ste, môžete sa uvoľniť a môžete sa zo života skutočne tešiť a radovať. Zakúsite silu a hlboký pokoj. Pochopíte podstatu Vašej bytosti, ktorou prirodzene ste.

Vysoké vedomie - na tejto úrovni sa Vám skutočne podarí naplniť svoje prirodzené práva. Stanete sa vedomou bytosťou . Na tejto úrovni vedomia nám bude úplne jasné prečo sme tu. Postupne budete odstraňovať 99 % svojich návykových programov. Prvých 6 centier úplne postačuje k tomu, aby Vám umožnili šťastný, naplnený, múdry, zmysluplný, aktívny ŽIVOT. Zmizne vedomie Ja, nastupuje vedomie MY. Túto úroveň dosiahne len malý počet ľudí na Zemi. Tajomstvá tohto vedomia sú odkrývané len na špeciálnych tréningoch Vedomého Vedenia.

POLROČNÁ AKADÉMIA pozdvihne Vaše Vedomie... 

Získajte viac informácií o POLROČNEJ AKADÉMII

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.